Kore Dizi Önerileri 2019 – En İyi Kore Dizilerine Alternatif

2019 Yılında Çıkmış Kore Dizileri ve Kore Dizi Önerileri

Kore dizi önerileri paylaştığımız listemize hoş geldiniz. Paylaşmış olduğumuz 2019 yılında çıkan en iyi Kore dizileri adlı listemizdeki dizilerin hepsini izlediyseniz ve o listeye alternatif olarak yine 2019 yılında çıkmış başka Kore dizi önerileri arıyorsanız bu liste tam size göre.

1. Vagabond

Vagabond Kore Dizi Önerileri 2019Vagabond Konusu: Dizi, gizemli bir davaya karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamı anlatmaktadır.
Kategori: Aksiyon, Gerilim, Romantik, Dram, Suç
Bölüm Sayısı: 16

2. Touch Your Heart

Touch Your Heart Korean DramaTouch Your Heart Konusu: Dizide, avukat Kwon Jung Rok ile ünlü oyuncu Oh Yeon Soo’nun arasındaki ilişki anlatılmaktadır. Büyük bir şirket sahibinin oğlu ile adı bir skandala karışan Yeon Soo’nun hayatı çökmeye başlar. Tekrar çıkış yapabilmek için ünlü bir senaristin yeni bir dizisinde rol almaya kararlıdır. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır çünkü berbat bir oyunculuğu vardır. Karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır.
Kategori: Romantik, Komedi, Dram
Bölüm Sayısı: 16

3. Kill It

Kill It Kore Dizi Önerileri 2019Kill It Konusu: Ailesini bulmak için öldürmek zorunda olan bir adam ile onu yakalamak zorunda olan intikam peşinde koşan bir kadının etrafında dizi şekillenmektedir.
Kategori: Aksiyon, Gerilim, Suç, Gizem, Dram
Bölüm Sayısı: 12

4. When the Devil Calls Your Name

When the Devil Calls Your Name filmdiziblogWhen the Devil Calls Your Name Konusu: Ünlü bir besteci bir gün başarılı olabilmek için şeytana ruhunu satar. 10 yıl sonra ise şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine az bir süre kala, kariyerindeki bu başarıyı bir kızın yeteneğini çalarak elde ettiğini öğrenir. Hem kendi için hem de hayatını mahvettiği kız için şeytanla mücadele etmeye başlar.
Kategori: Dram, Komedi, Müzik, Fantastik, Melodram
Bölüm Sayısı: 16

5. My First First Love

My First First Love Kore Dizi Önerileri 2019My First First Love Konusu: Yoon Tae Oh zengin bir ailenin oğludur fakat ailesi ile arası pek iyi değildir. Tae Oh 20. yaş günü hediyesi olarak dedesinin evini alır ve orada yalnız yaşamaya başlar. Tae Oh evinde mutlu mesut yaşarken bir gün düzeni bozulur. Çünkü çocukluk arkadaşı olan Song Yi ve onun iki arkadaşı evsiz kalınca akıllarına Tae Oh’un evi gelir. Tae Oh başta evde kalmalarına izin vermese de zamanla her şey değişecektir.
Kategori: Romantik, Komedi, Gençlik, Dram
Bölüm Sayısı: 16

6. Love Alarm

Love Alarm Korean Drama FilmdiziblogLove Alarm Konusu: Love Alarm adındaki bir alet 10 metre yakındaki kişilerin duygusal hislerini bildirmektedir. Aşkını itiraf etmek isteyenler böylelikle karşı tarafın hislerini de bilmektedir. Bir kıza iki erkeğin aşık olması ile aşk üçgeni dediğimiz olay ile dizi başlar.
Kategori: Romantik, Okul, Dram, Komedi
Bölüm Sayısı: 8

7. Extraordinary You

Extraordinary You Kore Dizi ÖnerileriExtraordinary You Konusu: Dizi, bir webtoon karakteri olduklarını fark eden ve webtoonda onlar için yazılmış hikayeye karşı çıkan öğrencileri anlatmaktadır. Dan Oh, kendisinin aslında bir webtoon karakteri olduğunu öğrenir. Daha da önemlisi kendisinin ana karakter olmadığını öğrenir ve yakın zamanda hikayeden çıkacaktır yani yok olacaktır. Bunun üzerine gerçek aşkı bulup kendi hikayesini çizmeye çalışır.
Kategori: Fantastik, Okul, Dram, Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 32

8. Haechi

Haechi 2019 Korean DramaHaechi Konusu: Dizi, Joseon döneminde, ülkeyi daha iyi bir yer yapabilmek için reformu gerçekleştirmeye çalışan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu reformu gerçekleştirebilmek için ise Prens Lee Geum’u kral yapmaları gerekiyordur.
Kategori: Aksiyon, Macera, Tarihi, Dram, Melodram
Bölüm Sayısı: 48

9. One Spring Night

One Spring Night Kore Dizi Önerileri 2019One Spring Night Konusu: Lee Jung In, mutluluğunu her şeyin üstünde tutan biridir. Yoo Ji Ho ise bekar bir babadır. İkisi arasındaki dram yüklü aşk hikayesi anlatılmaktadır.
Kategori: Romantik, Dram, Melodram
Bölüm Sayısı: 32

10. He is Psychometric

He is Psychometric filmdiziblogHe is Psychometric Konusu: Lee An dokunduğu kişinin anılarını okuma yeteneğine sahiptir. Yoon Jae In ise acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan bir kızdır. Bu ikili bir gün karşılaşırlar ve birlikte bazı olayları çözmeye çalışırlar.
Kategori: Romantik, Komedi, Gerilim, Gizem, Dram, Fantastik
Bölüm Sayısı: 16

11. Moment at Eighteen

Moment at Eighteen filmdiziblog 2019 diziMoment at Eighteen Konusu: 18 yaşındaki Choi Joon Woo bir gün başka bir okula transfer olur. Bu yeni okulunda Joon Woo, bunalıma girmiş iki öğrencinin hayatına dokunur ve birbirlerine destek olurlar.
Kategori: Romantik, Okul, Dram, Gençlik, Aile
Bölüm Sayısı: 16

12. Romance is a Bonus Book

Romance is a Bonus Book Kore Dizi Onerileri 2019Romance is a Bonus Book Konusu: Bir zamanlar çok başarılı olan fakat şimdilerde evsiz ve dul bir anne olan Kang Dan Yi tekrar iş aramaya başlar. Yakın arkadaşı olan ünlü yazar Cha Eun Ho’nun da bulunduğu yayın şirketinde işe başlar ve bu durum onun hayatını değiştirecektir.
Kategori: Romantik, Komedi, Dram
Bölüm Sayısı: 16

13. Doctor Prisoner

Doctor Prisoner Korean Drama filmdiziblogDoctor Prisoner Konusu: Alanında başarılı bir cerrah olan Nam Goong Min, suçsuz olmasına rağmen adı tıbbi bir hataya karışır ve bunun sonucunda ise hastaneden kovulur. Goong Min bir hapishanenin kliniğinde kendine iş bulur. Harika bir doktor olan Goong Min’in gerçek amacı burada kendine bağlantılar kurarak kendisine bu suçu atanlardan intikamını almaktır.
Kategori: Gerilim, Gizem, Suç, Dram
Bölüm Sayısı: 32

14. Search: WWW

Search WWW Kore Dizi Onerileri 2019Search: WWW Konusu: Dizide, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele etmeyi amaç edinen bir grup kadının başarılı bir iş kadını olmak için aile kurmaktan vazgeçmesi anlatılmaktadır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 16

15. Be Melodramatic

Be Melodramatic Korean Drama filmdiziblogBe Melodramatic Konusu: Aynı evde yaşayan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan orta yaşlardaki üç kadının kaygıları, aşkları, arkadaşlıkları ve günlük yaşamları anlatılmaktadır.
Kategori: Romantik, Komedi, Melodram
Bölüm Sayısı: 16

16. Designated Survivor: 60 Days

Designated Survivor 60 Days filmdiziblogDesignated Survivor: 60 Days Konusu: Bir gün birçok üst düzey yetkilinin ve devlet başkanının bulunduğu bir toplantıda patlama meydana gelir. Bu patlamanın sonucunda devlet başkanı ve pek çok üst düzey yetkili hayatını kaybeder. Park Moo Jin, hayatta kalan en yüksek mevkideki kişi olduğundan dolayı, istememesine rağmen, 60 gün boyunca başkan vekilliği yapmak zorunda kalır. Moo Jin bir yandan patlamadan sorumlu olan kişileri yakalamaya çalışır bir yandan da ailesini korumaya çalışır.
Kategori: Dram, Gizem
Bölüm Sayısı: 16

 

2019 Yılında Çıkmış Olan Kore Dizileri ve Kore Dizi Önerilerini paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.
Umarım paylaştığımız Kore Dizi Önerileri listemizi beğenmişsinizdir. 
Sizin 2019 yılında çıkmış olan en beğendiğiniz Kore dizisi nedir? Yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yap