Innocent Man-Nice Guy

Nefretle Başlayan Aşk Konulu Diziler

Nefretten Doğan Aşk Konulu Diziler

Nefretle başlayan aşk konulu diziler nedendir bilinmez ama hep ilgimi çekmiştir. Özellikle bu konudaki dizilerde normal romantik dizilerden daha fazla aşkı hissedebiliyoruz, tabii başlarında değil sonlara doğru. Bu listede Kore, Çin, Tayland, Tayvan, Pakistan ve Hint dizilerine yer verilmiştir.

Dizilerde herhangi bir sıralama yapılmamıştır. Bu dizilerin arasından dizi önerileri isteyenler nefretle başlayan aşk konulu dizi önerileri sayfasına gidebilirler.

Kleun Cheewit

Kleun CheewitDizinin Konusu: Jee çok ünlü bir model ve artisttir. Jee’nin annesi zengin bir adamla evlenmiştir. Yeni üvey babası, bir gün Jee’ye ilaç vererek onu taciz etmeye kalkar fakat Jee onun elinden arabaya binerek kaçar. Bu sırada ilaç etkisini gösterir ve araba ile bir kıza çarparak ölümüne sebep olur. Ölümüne sebep olduğu kızın sevgilisi Thit olayı duyunca mahvolur. Bu olay üzerine sevgilisine çarpan kişiden intikam almaya yemin eder.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 15
Süre: 1 Saat 45 Dakika
Yapım: 
2017 – Tayland

Madhubala Ek Ishq Ek Junoon (Yalancı Bahar)

Madhubala Ek Ishq Ek JunoonDizinin Konusu: Madhubala’ya hamile olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve küçük kızı Trishna’yı da alarak evi terk eder. Padmini, bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. Madhubala artık büyümüştür ve güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı olan Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Her şeyi yapabilecek paraya ve güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Adalet isteyen Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir.
Kategori: Romantik, Dram, Komedi
Bölüm Sayısı: 648
Süre: 22 Dakika
Yapım: 2012 – Hindistan

Secret

En İyi Kore Dizileri Secret LoveDizinin Konusu: Ahn Do Hoon trafik kazası yapar ve birinin ölümüne sebep olur. Yan koltukta oturan kız arkadaşı Kang Yoo Jung, erkek arkadaşını korumak için suçu üstlenerek hapse girer. Kazada ölen kişi ise Jo Min Hyuk’un kız arkadaşıdır.
Kategori:
 Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 
16
Süre:
60 Dakika
Yapım:
2013 – Kore

Roy Lae Sanae Luang

Roy Lae Sanae LuangDizinin Konusu: Krao’nun hayatı, annesinin tecavüze uğradıktan sonra intiharına şahit olması ve babasının bunun üzüntüsüne dayanamayıp ölmesiyle tepetaklak olur. Amcası tarafından sahiplenilip büyütülen Krao’nun tek amacı annesine bunu yapan Vichawayt ailesinden intikam almaktır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 18
Süre: 1 Saat 35 Dakika
Yapım: 
2013 – Tayland

Queen of the Game

Queen of the GameDizinin Konusu: Yıllar önce Kang Eun Seol’un babası Kang Jae Ho, Lee Shin Jun’un babasının yerini çalmıştır. Bu nedenle Lee Shin’in babası intihar eder. Lee Shin bunun intikamını almak için Kang Eun Seol’u kendisine aşık ederek onun babasına ulaşmaya çalışır. Ama işler Lee Shin’in istediği gibi gitmeyecektir.
Kategori: Romantik, Dram, Aile
Bölüm Sayısı: 20
Süre: 60 Dakika
Yapım: 2006 – Kore

Humsafar

Humsafar en iyi Pakistan dizileriDizinin Konusu: Fakir bir kız olan Khirad’ın annesi ölürken, kendisi öldükten sonra Khirad iyi bir hayat yaşasın ve yalnız kalmasın diye oldukça zengin olan erkek kardeşinden kızına uygun bir eş bulup onunla evlendirmesini ister. Erkek kardeşi de kendisinden daha önce hiçbir şey istememiş olan ölüm döşeğindeki ablasının ilk ve son isteğini yerine getirmek için kendi oğlunu Khirad ile evlendirir. Fakat bu evliliği Khirad’ın dayısı hariç onaylayan yoktur.
Kategori: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 23
Süre: 35 Dakika
Yapım: 
2011 – Pakistan

Mia Tuaen

Mia TuaenDizinin Konusu: İyilik timsali olan Fah, araba tanıtımı esnasında Kade adlı bir adamla karşılaşır. Kade, Fah’a ilk görüşte aşık olur. Fah’ın borç içinde yüzen üvey annesi ve sadece para harcamayı bilen bir kız kardeşi vardır. Fah’ın, babasının tedavi masrafları için biriktirdiği parayı almak isteyen kardeşinin sevgilisi Fah’ı kandırır. Bu sırada Kade ikisini birlikte görür ve Fah’ın yalan söylediğini düşünür. Daha sonra Fah’ı başka bir erkekle de beraber görünce Kade için Fah farklı erkeklerle görüşen biri haline gelmiştir. Asıl olay Fah’ın üvey annesi Kade’ye borcunu ödemek için Fah’ı, Kade’nin yanına çalışmaya göndermesiyle başlar.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 31
Süre: 45 Dakika
Yapım:
2015 – Tayland

Bridal Mask

En İyi Kore Dizileri Bridal MaskDizinin Konusu: Lee Kang To, Japon sömürgecileri tarafından istihdam edilen hırslı bir Kore subayıdır. Annesinin buna karşı çıkmasına ve kendi kardeşinin Japonlarla olan kötü geçmişine rağmen, Kang To, başarılı olmak ve ailesini fakirlikten kurtarmak umuduyla Japon sömürgecilerinin altında çalışmaya devam etmektedir. Maskeli bir kahraman ise Kang To’nun karşısına çıkarak halka yapılan haksızlıklara son vermeye çalışmaktadır.
Kategori: Aksiyon, Tarihi, Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 28
Süre: 1 Saat 5 Dakika
Yapım: 2012 – Kore

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir (Tatlı Bela)

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar PhirDizinin Konusu: Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucunda arası açılan Shlok, aşka olan umudunu yitirmiş ve artık sadece paranın gücüne inanarak yaşamını sürdürmektedir. Bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen ve duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirlerine yaklaştırdığından habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirine bağlayacaktır.
Kategori: Dram, Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 542
Süre: 22 Dakika
Yapım: 
2013 – Hindistan

Le Jun Kai

Le Jun KaiDizinin Konusu: Le Jun Kai düşmanının kızıyla evlenmek ister. Amacı ise onun hayatını mahvetmek ve acı çektirmektir. Ama bir süre sonra düşmanının kızı olan Ye Zi’ye aşık olur. Le Jun Kai bunu inkar eder ve karısından boşanır. Yılları sonra Ye Zi’nin oğullarını doğurduğunu öğrenir. Bundan sonra da Le Jun Kai aşkını inkar edebilecek midir?
Kategori: Aksiyon, Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 9
Süre: 16 Dakika
Yapım: 
2013 – Çin

Nice Guy

Innocent Man-Nice GuyDizinin Konusu: Sevdiği kadın tarafından ihanete uğrayan bir adamın, intikam için hafızasını kaybetmiş masum bir kadını kullanmasını konu almaktadır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 20
Süre: 60 Dakika
Yapım: 
2012 – Kore

P.S. Man

P.S. ManDizinin Konusu: Ukala ve sivri dilli bir blog yazarı olan Xia He Jie tartıştığı bir yönetmenle davalık olur. Sürekli bu hale düşen Xia He Jie bu sefer para cezasının yanında 158 saatlik hizmet cezasına çarptırılır. Bu hizmet bir anaokulunu kapsamaktadır fakat Xie He Jie çocuklara katlanamamaktadır. Öğretmenlerden biri olan Ma Xiao Qian ile de arasında soğuk rüzgarlar esmektedir ve anlaşamamaktadırlar. Dünyanın kendi etrafında döndüğüne inanan bir yazar ile kendi anaokulunu açmak için para biriktirmekle kafayı bozmuş bir kadının hikayesi.
Kategori: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 21
Süre: 1 Saat 10 Dakika
Yapım: 
2010 – Tayvan

Rak Rai

Rak RaiDizinin Konusu: Win ile Lek iyi arkadaşlardır. Lek, Win’e aşıktır fakat Win, Lek’in ablasıyla sevgilidir. Lek yurt dışına okumaya gider. Lek yurt dışında iken bir trajedi gerçekleşir. Win, annesi ile babasını kaybeder. Bir de üstüne trafik kazası geçirir. Bunlardan habersiz olan Lek, döndüğünde öğrenir ve yıkılır. Trafik kazası geçiren Win ölmemiştir. 3 yıldır saklanmaktadır. Win’in tek isteği ise ailesine ve kendisine yapılan haksızlıkların öcünü almaktır. Bu olanların sorumlusu olarak da Lek’in ailesini görmektedir.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 40
Süre: 45 Dakika
Yapım: 
2017 – Tayland

Zindagi Gulzar Hai

Zindagi Gulzar HaiDizinin Konusu: Kashaf’ın babası, karısı ona bir erkek evlat veremediği için 2. kez evlenmiştir. Annesi ise küçük bir okulda müdürlük yaparak 3 kızına tek başına bakmaktadır. Babasının ilgisizliğinden dolayı çok zor koşullarında yetişen Kashaf ve kardeşleri hayatları boyunca bir çok zorluğa göğüs germek zorunda kalmışlardır. Kashaf babasının yüzünden erkeklere güvenmeyen bir karakterdedir. Burslu olarak kazandığı üniversiteye gittiği ilk gün flört etmeyi seven ve zengin olan Zaroon Junaid ile tatsız bir sürtüşme yaşar. Kashaf ve Zaroon’un hayatı bundan sonra değişmeye başlayacaktır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 26
Süre: 40 Dakika
Yapım: 
2012 – Pakistan

Green Rose

Green Rose Kore Dizisi

Dizinin Konusu: Lee Jung Hyun, büyük bir elektronik şirketindeki çalışanlardan biridir. Bir gün bir kafede içmiş olan Soo Ah ile tanışır ve bir süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Soo Ah aslında Lee Jung Hyun’un çalıştığı şirketin başkanının kızıdır. Bir gün Lee Jung Hyun’un da davet edildiği dağ evinde Soo Ah’ın babası ölü bulunur. Bütün suç ise Lee Jung Hyun’un üstüne kalır ve müebbet hapse çarptırılır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 22
Süre: 60 Dakika
Yapım:
2005 – Kore

Sawan Biang

Sawan BiangDizinin Konusu: Leela, Kawee’den hoşlanan bir kadındır. Kawee ise sosyetik, kibirli bir gençtir ve Leela’yı küçümseyerek reddeder. Bunun üstüne Leela, Kawee’nin babasını baştan çıkararak onunla evlenir. Kawae babasını annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu ve genç kadınlarla birlikte olduğundan ondan nefret etmektedir. Leela’dan intikam almak isteyen Kawee, Leela’nın masum kız kardeşini kaçırır ve onunla birlikte olur. Fakat intikam isteyen Kawee, bir süre sonra kaçırdığı bu masum kız Narin’e aşık olacaktır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 12
Süre: 1 Saat 35 Dakika
Yapım: 
2008 – Tayland

Bashar Momin

En iyi Pakistan dizisi Bashar MominDizinin Konusu: Rudaba, babasının en yakın arkadaşının oğlu Buland ile nişanlanmış saf ve masum bir kızdır. Bir gün Rudaba’nın babası ve Buland’ın babası soyguna uğrarlar ve olay yerinde öldürülürler. Rudaba’nın abisi ve hiç görmediği nişanlısından başka kimsesi kalmamıştır. Bu sebeple babasının evini terk edip, abisinin ve yengesinin yanına taşınmak zorunda kalır. Fakat bu eve taşınması Rudaba’nın hayatını alt üst edecektir.
Kategori: Dram, Gerilim, Romantik
Bölüm Sayısı: 32
Süre: 35 Dakika
Yapım: 
2014 – Pakistan

Majurat See Nam Pueng

Majurat See Nam PuengDizinin Konusu: Lamphao ailesinin iki kızı vardır. Küçük olan Romereuthai, büyük olan ise Rojanasnai’dir. Rojanasnai, Pravut adındaki bir polisi sevmektedir. Lamphao ailesi ile Pathamakul ailesi çok önceden çocuklarının evleneceğine dair birbirlerine söz vermişlerdir. Evlenme zamanı geldiğinde Romereuthai, bir çiftçi olan Paat ile evlenmeyi reddeder. Ablasını bu evliliği yapması için zorlar ve onu ikna etmek için son kozu olan evlatlık olduğunu, onu büyüten bu aileye minnet borcu olduğunu söyler. Bunun üzerine Rojanasnai bunu kabul etmek durumunda kalır. Ailenin evlatlık kızıyla evleneceğini duyan Paat çok sinirlenir ve paralarının peşinde olduklarını düşünür. Rojanasnai’yi eve götürür fakat ona sürekli bu evliliğin sözde evlilik olduğunu söyleyerek tehdit eder.
Kategori: Dram, Romantik, Aile
Bölüm Sayısı: 15
Süre: 1 Saat 38 Dakika
Yapım:
2013 – Tayland

Rangrasiya (Sensiz Olmaz)

Rangrasiya Sensiz OlmazDizinin Konusu: Dünya genelinde de çokça izlenen bu Hint dizisinde genç bir köylü kızı olan Parvati ile Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra arasındaki büyük aşkın hikayesi anlatılmakta.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 189
Süre: 22 Dakika
Yapım: 
2013 – Hindistan

Tra Barb See Chompoo

Tra Barb See ChompooDizinin Konusu: Peat, gergin bir evde büyümüş çünkü annesi ile babası arasında ne sevgi ne de sıcaklık vardır. Annesi bir gün ölür ve bunun sorumlusu olarak babasını görür. Peat, üniversiteye başladığında her şeye olumlu ve iyi yönünden bakan Kiew ile tanışır. Bu sıralarda Kiew’in annesi kansere yakalanır. Kiew’in babasının yakın arkadaşı olan Peat’in babası Nai, tedavi masraflarını karşılamak ister. Daha iyi bir bakım için Nai, Kiew ve annesini kendi evlerine getirir. Bunu gören Peat sinirlenir ve Kiew ile annesinin hayatını cehenneme çevirmeye çalışır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 24
Süre: 42 Dakika
Yapım: 
2018 – Tayland

Beintehaa (Benimsin)

BeintehaaDizinin Konusu: Zain ve Aliya istemedikleri halde tesadüfler sonucu evlenmek zorunda kalan iki kuzendir. Zain bu durum için Aliya’yı suçlamaktadır. Bundan dolayı da ona hayatı zindan etmek istemektedir fakat Aliya buna göz yummayacaktır.
Kategori: Dram, Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 235
Süre: 24 Dakika
Yapım: 
2013 – Hindistan

Gul E Rana

En iyi Pakistan dizileri Gul e RanaDizinin Konusu: Gul E Rana kolejden mezun olduktan sonra ailesinin yanına döner fakat kısa süre sonra babası vefat eder. Annesi ve kız kardeşiyle amcasının evine taşınmak zorunda kalır. Amcasının oğlu Adele çok çapkın ve kibirli biridir. Gul E Rana’ya ilk gördüğünden beri aşıktır. Gul E Rana ise Adele ile evlenmek istemez çünkü o, kuzeni Ashar’ı sevmektedir. Gul E Rana zorla Adele ile evlendirilir. Gul E Rana, kibirli Adele’den nefret etmeye devam mı edecek yoksa onu sevecek mi?
Kategori: Romantik, Gerilim
Bölüm Sayısı: 21
Süre: 40 Dakika
Yapım: 
2015 – Pakistan

Playful Kiss

En İyi Kore Dizileri Playful KissDizinin Konusu: Baek Seung Jo adında popüler ve dahi çocuk ile pek akıllı olmayan ama her zaman gülmeyi bilen bir kız olan Oh Ha Ni arasındaki hikaye anlatılmıştır. Deprem Oh Ha Ni’nin evini yerle bir eder ve bu yüzden babasıyla Baek Seung Jo’nun evine taşınırlar.
Kategori: Romantik, Komedi, Okul
Bölüm Sayısı: 16
Süre: 60 Dakika
Yapım: 2010 – Kore

Game Maya

Game MayaDizinin Konusu: Gun, koruma olarak görev yapmaktadır. Nişanlısı ise ülkenin en büyük şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu şirkette mirasçı Kawin ve manevi babası kirli işler çevirmektedir. Gun’un nişanlısı düğüne saatler kala trafik kazası geçirir ve orada ölür. Ölmeden önce Kawin’i suçlayan bir mesaj bırakmıştır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin ile nişanlıdır. Gun, olaylarla bağlantısı olduğunu düşündüğü için Pim’e yaklaşır ve onun yanında koruma olarak göreve başlar. İçeri sızıp intikam almak isteyen Gun için işler istediği gibi gitmeyecektir.
Kategori: Dram, Romantik, Aksiyon
Bölüm Sayısı: 17
Süre: 60 Dakika
Yapım:
2017 – Tayland

Cubic

Cubic DramaDizinin Konusu: Ruthainark’ın babası Hong Kong’daki ünlü mafya babalarından biri olan Lin Lang Ser’e borçludur. Ailenin küçük kızı olan Ruthainark, çirkin olduğu kadar da akıllıdır. Ablası ise tam tersine güzeldir ama çok akıllı değildir. Lin Lang Ser babasının borçlarına karşılık ablasını almak ister fakat bunu öğrenen Ruthainark’ın babası kızlarıyla beraber evden kaçar. Ruthainark evden unuttuğu bir şeyi almak için geri döner ve Lin Lang Ser’in adamlarına yakalanır. Lin Lang Ser Ruthainark’ın ablası gibi güzel olmadığını görünce onu hizmetçisi yapmaya karar verir.
Kategori: Romantik, Aksiyon, Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Süre: 1 Saat 45 Dakika
Yapım: 
2014 – Tayland

Dil Lagi

Dil Lagi Pakistani DramaDizinin Konusu: Mohid ile Anmol’un ilk karşılaşmaları pek iyi olmaz. Fakat Mohid ilk görüşte aşık olur. Anmol ise yanlış anlaşılmalar sonucunda Mohid’i hiç sevmez. Zamanla Anmol, Mohid’in aşkına yenik düşecektir.
Kategori: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 25
Süre: 38 Dakika
Yapım:
2016 – Pakistan

Roy Marn

Roy Marn Nefretle Başlayan AşkDizinin Konusu: Ailenin güzel kızı olan May, ailesinin borcu yüzünden Mark ile evlenmek zorunda kalır.  Düğün günü geldiğinde May’ı yıllardır ona aşık olan komşusu kaçırır. Bunun üstüne aile May yerine kuzeni Bee’yi evlendirirler. Bee, May’in tam tersi erkek gibi bir kızdır ve Mark’tan da nefret etmektedir. Fakat ailesinin isteğini de geri çeviremez.
Kategori: Dram, Romantik, Aile
Bölüm Sayısı: 15
Süre: 1 Saat 35 Dakika
Yapım: 
2011 – Tayland

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Iss Pyaar Ko Kya Naam DoonDizinin Konusu: Bazen katlanabileceğimiz en son kişi, onsuz yaşayamayacağımız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi.
Kategori: Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 398
Süre: 20 Dakika
Yapım: 
2011 – Hindistan

Zakham

Zakham Yara En iyi Pakistan DizileriDizinin Konusu: Karmaşık ilişkilerin ve toplumsal baskıların insana verdiği acı ve ızdırabın hikayesidir.
Kategori: Dram, Romantik, Gerilim, Gizem
Bölüm Sayısı: 26
Süre: 40 Dakika
Yapım:
2017 – Pakistan

Listede olmayan fakat olması gerektiğini düşündüğünüz diziler varsa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Yorum Yap