En İyi Kore Dizileri Secret Love

Nefretten Doğan Aşk Konulu Dizi Önerileri

Nefretle Başlayan Aşk Konulu Dizi Önerileri

Nefretten doğan aşk konulu dizi önerileri listemize hoş geldiniz. Bu sayfadaki bütün dizileri izlediyseniz veya bu konudaki bütün listeyi görmek istiyorsanız nefretle başlayan aşk konulu diziler listesine bakmanızı tavsiye ederim.

Bu listede herhangi bir sıralama yapılmamıştır fakat FD Blog Puanları listeye eklenmiştir.

1. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Nefretten Doğan Aşk Konulu Dizi ÖnerileriDizinin Konusu: Bazen katlanabileceğimiz en son kişi, onsuz yaşayamayacağımız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi.
Kategori: Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 398
Süre: 20 Dakika
Yapım: 2011 – Hindistan

FD Blog Puanı: 6.4

2. Kleun Cheewit

En İyi Tayland Dizileri Kleun CheewitDizinin Konusu: Jee çok ünlü bir model ve artisttir. Jee’nin annesi zengin bir adamla evlenmiştir. Yeni üvey babası, bir gün Jee’ye ilaç vererek onu taciz etmeye kalkar fakat Jee onun elinden arabaya binerek kaçar. Bu sırada ilaç etkisini gösterir ve araba ile bir kıza çarparak ölümüne sebep olur. Ölümüne sebep olduğu kızın sevgilisi Thit olayı duyunca mahvolur. Bu olay üzerine sevgilisine çarpan kişiden intikam almaya yemin eder.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 15
Süre: 1 Saat 45 Dakika
Yapım: 2017 – Tayland

FD Blog Puanı: 8.0

 Not:  Kleun Cheewit en iyi Tayland dizileri listesinde 1 numaradır.

3. Secret

En İyi Kore Dizileri Secret LoveDizinin Konusu: Ahn Do Hoon trafik kazası yapar ve birinin ölümüne sebep olur. Yan koltukta oturan kız arkadaşı Kang Yoo Jung, erkek arkadaşını korumak için suçu üstlenerek hapse girer. Kazada ölen kişi ise Jo Min Hyuk’un kız arkadaşıdır.
Kategori: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 16
Süre: 60 Dakika
Yapım: 2013 – Kore

FD Blog Puanı: 8.6

4. Humsafar

Humsafar en iyi Pakistan dizileriDizinin Konusu: Fakir bir kız olan Khirad’ın annesi ölürken, kendisi öldükten sonra Khirad iyi bir hayat yaşasın ve yalnız kalmasın diye oldukça zengin olan erkek kardeşinden kızına uygun bir eş bulup onunla evlendirmesini ister. Erkek kardeşi de kendisinden daha önce hiçbir şey istememiş olan ölüm döşeğindeki ablasının ilk ve son isteğini yerine getirmek için kendi oğlunu Khirad ile evlendirir. Fakat bu evliliği Khirad’ın dayısı hariç onaylayan yoktur.
Kategori: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 23
Süre: 35 Dakika
Yapım: 
2011 – Pakistan

FD Blog Puanı: 7.5

5. Gul E Rana

En iyi Pakistan dizileri Gul e RanaDizinin Konusu: Gul E Rana kolejden mezun olduktan sonra ailesinin yanına döner fakat kısa süre sonra babası vefat eder. Annesi ve kız kardeşiyle amcasının evine taşınmak zorunda kalır. Amcasının oğlu Adele çok çapkın ve kibirli biridir. Gul E Rana’ya ilk gördüğünden beri aşıktır. Gul E Rana ise Adele ile evlenmek istemez çünkü o, kuzeni Ashar’ı sevmektedir. Gul E Rana zorla Adele ile evlendirilir. Gul E Rana, kibirli Adele’den nefret etmeye devam mı edecek yoksa onu sevecek mi?
Kategori: Romantik, Gerilim
Bölüm Sayısı: 21
Süre: 40 Dakika
Yapım: 
2015 – Pakistan

FD Blog Puanı: 7.8

6. Bridal Mask

En İyi Kore Dizileri Bridal MaskDizinin Konusu: Lee Kang To, Japon sömürgecileri tarafından istihdam edilen hırslı bir Kore subayıdır. Annesinin buna karşı çıkmasına ve kendi kardeşinin Japonlarla olan kötü geçmişine rağmen, Kang To, başarılı olmak ve ailesini fakirlikten kurtarmak umuduyla Japon sömürgecilerinin altında çalışmaya devam etmektedir. Maskeli bir kahraman ise Kang To’nun karşısına çıkarak halka yapılan haksızlıklara son vermeye çalışmaktadır.
Kategori: Aksiyon, Tarihi, Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 28
Süre: 1 Saat 5 Dakika
Yapım: 2012 – Kore

FD Blog Puanı: 8.9

 Not:  Bridal Mask en iyi Kore dizileri listesinde 4 numaradır.

7. Dil Lagi

Dil Lagi Pakistani DramaDizinin Konusu: Mohid ile Anmol’un ilk karşılaşmaları pek iyi olmaz. Fakat Mohid ilk görüşte aşık olur. Anmol ise yanlış anlaşılmalar sonucunda Mohid’i hiç sevmez. Zamanla Anmol, Mohid’in aşkına yenik düşecektir.
Kategori: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 25
Süre: 38 Dakika
Yapım:
2016 – Pakistan

FD Blog Puanı: 8.0

8. Beintehaa (Benimsin)

BeintehaaDizinin Konusu: Zain ve Aliya istemedikleri halde tesadüfler sonucu evlenmek zorunda kalan iki kuzendir. Zain bu durum için Aliya’yı suçlamaktadır. Bundan dolayı da ona hayatı zindan etmek istemektedir fakat Aliya buna göz yummayacaktır.
Kategori: Dram, Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 235
Süre: 24 Dakika
Yapım: 
2013 – Hindistan

FD Blog Puanı: 6.3

9. Playful Kiss

En İyi Kore Dizileri Playful KissDizinin Konusu: Baek Seung Jo adında popüler ve dahi çocuk ile pek akıllı olmayan ama her zaman gülmeyi bilen bir kız olan Oh Ha Ni arasındaki hikaye anlatılmıştır. Deprem Oh Ha Ni’nin evini yerle bir eder ve bu yüzden babasıyla Baek Seung Jo’nun evine taşınırlar.
Kategori: Romantik, Komedi, Okul
Bölüm Sayısı: 16
Süre: 60 Dakika
Yapım: 2010 – Kore

FD Blog Puanı: 8.4

10. Bashar Momin

En iyi Pakistan dizisi Bashar MominDizinin Konusu: Rudaba, babasının en yakın arkadaşının oğlu Buland ile nişanlanmış saf ve masum bir kızdır. Bir gün Rudaba’nın babası ve Buland’ın babası soyguna uğrarlar ve olay yerinde öldürülürler. Rudaba’nın abisi ve hiç görmediği nişanlısından başka kimsesi kalmamıştır. Bu sebeple babasının evini terk edip, abisinin ve yengesinin yanına taşınmak zorunda kalır. Fakat bu eve taşınması Rudaba’nın hayatını alt üst edecektir.
Kategori: Dram, Gerilim, Romantik
Bölüm Sayısı: 32
Süre: 35 Dakika
Yapım: 
2014 – Pakistan

FD Blog Puanı: 9.0

 Not:  Bashar Momin en iyi Pakistan dizileri listesinde 1 numaradır.

Peki sizin nefretten doğan aşk konulu en sevdiğiniz diziler neler? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Yorum Yap